Коли багато катаєшся, починає здаватись, що всі гори однакові. Але тільки на мить, поки ти відпочиваєш між спусками. А потім знову шукаєш, знаходиш і розкатуєш незайманий сніг поза трасами. І тоді все стає ясно – ти в Ясна, ти на фрірайді і всі гори таки різні. Й саме тут добре вчити фрірайд, проводити лавинні курси і просто якісно відпочивати.

jasna_main

Гора Хопок просто ідеальна для того, щоб на її схилах проходила фрірайд-школа. Верхня точка знаходиться на висоті 2024 – це друга по висоті вершина в цій місцевості. І хоча географи вважають, що Татри тут Низькі, перепад в 1100 м доводить протилежне. Саме тому свій весняний виїзд фрірайд-школа The All Ride проводитиме тут.

 

Вартість поїздки* 660 Є, а це:

– проживання в апартаментах (дві кімнати, кухня з побутовим начинням, душ, wi-fi);

– скіпас (6 днів катання);

– навчальні фрірайд-курси (5 днів навчання, 1 день вільне катання);

– лавинна підготовка (лекції, практичні заняття);

– прокат лавинного спорядження (біпер, лопатка, щуп):

– трансфер**.

 

Харчуватись можна самостійно (поруч – ресторанчик, неподалік є супермаркет, куди ми дружненько можемо мотнутись на нашому бусику). Продукти не набагато дорожчі, ніж в Україні.

 

Хопок пропонує 40 різноманітних трас різної складності і 30 підйомників. Навчання проходить 70% на трасах, 30% поза ними. З кожним днем співвідношення мінятиметься на користь фрірайду. Курсанти вивчають фрірайд-техніку, вміння вибирати лінію спуску, правила безпечного катання, лавинну теорію та практику.

 

jasna_map

 

В Ясні прекрасна інфраструктура, доступні ціни і 9 фрірайд-зон. В хорошу погоду фрірайд – це катання кулуарами поміж скель. Коли туман чи хмарність, всі прорайдери ганяють лісами.

 

Приєднуйтесь!

Довідки, бронювання місць:

+38 097 118 38 59

*Вартість поїздки не враховує візові збори.

**Трансфер може бути різноплановий: або мікроавтобусом Mersedes Vito, або потягом і рейсовим бусиком. Це може вплинути на ціну поїздки в більший чи менший бік.