TheAllRide провів перший вишкіл в Карпатах. Драгобрат виявився абсолютно придатним для навчання, траси відповідають вимогам школи: їх легко комбінувати і змінуювати під осібні завдання.

 

Drag

 

На школу заявились троє учнів: класний фотограф Тарас Хімчак, менеджер Світлана Воробйова і керівник вищої ланки Альона Лайт. Кожен сильно мотивований на прогрес, що значно полегшувало заняття. Дехто навіть пішов далі і допоміг мені зустріти світанок на Близниці і отримати ось цей кадр в ранковому світлі сонця.

 

Drag_6

 

Кілька слів про курс. Методика підбирається залежно від рівня курсантів. Загалом це коригування техніки (стійка, робота з масою, розгрузки) і введення райдера в основи фрірайду. Система тренінгів та вправ дає відчути більш чітку передачу зусилля на снаряд, допомагає потоваришувати з ним і вийти на інший рівень катання. Я його описую просто як момент, коли людина перестає переживати страх “Фак, як хуйово!” і починає радіти “Йоп, як ахуєнно!”.

Кілька слів про учнів. Так вже складається, що більш відповідально до катання ставляться дівчата. Чуваки зазвичай самопевнені і вважають, що катають “нормально”. Їх доводиться спочатку переконувати і попускати, а вже потім вчити.

 

Drag_Aliona

Райдер: Альона

Першою на курс записалась Альона. Дівчина, яка знає, що їй потрібно від катання і цілеспрямовано йде до мети. З усіх трьох в неї був найслабший тех.рівень, вочевидь черз брак досвіду. Однак саме завдяки цьому окремі елементи їй вдавались краще від інших. Як відомо, переучуватись складніше, ніж навчитись з нуля.

Наприкінці курсу Альона пошкодила плече, але навіть це не завадило їй “дотиснути” вправу. Така затятість варта чималого… Молодчинка. Залишилось зібрати до купи той пазл, в який я розібрав твою техніку катання. Повір, це не складно.

 

Drag_SvetРайдер: Свєта

Можна сказати, що це моя гордість. Людина, що увірвалась у фрірайд “через кватирку”. Ну це по аналогії з фільмом про Банксі, хто бачив – той в курсі. Тим не менш, у Свєти хороший потенціал. Це не просто похвала. Я ніколи не приховував і не приховую, що навчитись фрірайду за 3-5-7 чи 107 днів дуже складно, майже нереально. І ця дівчина поки що єдина з усіх тих, кого я вчив, видала: “Я тепер розумію, що для хорошої фрірайд-техніки мені ще вкатувати і вкатувати на трасах”.

Саме так, фрірайд вимагає роботи над собою. І помилково одразу лізти на схили понад 40 градусів. Все, що ми робимо з дошкою, має буи запрацьовано до автоматизму. Як попадання ложкою в рот. Дякую, Свєта, за ці слова. Твоя мета не так далеко, як ти собі її уявляєш 😉

 

Drag_Tar

Райдер: Тарас

Повторюсь, хлопці на моїх курсах завжди приходять не за технікою, а щоб “круто катнути”. Тарас явно не з таких. Він одразу сказав, що має невеликий досвід катання. Однак хоче прогресувати і має велику надію на курси. Сподіваюсь, що надії справдились. Бо Тарас черканув набагато кращу лінію, ніж я, коли ми вранці піднялись на Близницю зустрічати сонце. Залишилось дотиснути техніку, друже. Передньої прямої ноги бути не повинно, зігнутої буковю “Ґ” спини теж.

 

Drag_1

 

Ну і на загал. Поїздка на Драгобрат мене дуже потішила і заспокоїла. Після багатьох років розлуки я переживав, що він здасться мені пісочницею. Насправді ж це було повернення додому, як мене запевняв Толян Лебединський. Дякую, старий, за розраду. Наступна фрірайд-школавідбудеться вже в ці вихідні, 3.04-5.04.2015 р. Побачивмось на споті!

 

photos: Taras Khimchak, Aleksandr Dyl, Hellen Light.

(с) Grabli, TheeAllRide.