Кожен кайтер, віндсерфер, серфер чи яхтсмен має стежити за прогнозом погоди. На жаль, телевізор і радіо-канали для цього не підходять, оскільки вони дають більш узагальнену і часто не точну інформацію. Як же ж не прогавити потрібний прогноз і вполювати свій вітер?

В першу чергу, знайдіть той погодній сайт, якому довіряєте найбільше. Закріпіть його у “Вибраному” або просто відкрийте вкладку і візьміть за звичку щодня її проглядати. Вам вистачить тижня-двох, щоб зрозуміти, наскільки точну інфу він дає.

Українські райдери вже давно респектують двом сайтам – snow-forecast i winguru.

Snow-forecast.com – має широке охоплення місць катання, особливо зимових курортів, зручний інтерфейс, можна налаштовувати як по місцевості катання, так і по висотах над рівнем моря.

Прогноз дає досить точно, з тією поправкою, що все ж створювався під зимові види спорту. Але інформацію по вітру і опадах на ньому можна знайти.

Windguru.cz – це основне кайтерське джерело інформації про погоду. Він максимально простий для обивателя, і водночас має безліч опцій для тих, хто читає погодну карту як захоплюючий детектив. Показує висоту хмарних фронтів, силу і пориви вітру, його напрямок, опади, температуру тощо.

Даний ресурс має платну версію і дозволяє налаштовувати прогноз з погодинним кроком.

Прогноз погоди для IOS i Android

Останнім часом у більшості кайтерів на телефонах з’явився додаток Windy (логотип – синенький радар). Цікаво, що в нього є клон під назвою Windity (червоний значок, схожий на перевернутий і зтиснений McD). Першопочатково останній був заточений під яхтсменів, в той час як Windy створили універсальним. На сьогодні ці додатки фактично зрівнялись у можливостях і користування одним чи іншим – більше справа звички.

Мені особисто подобається синій, хоча б за те, що в налаштуваннях можна виставити появу маленьких кайтиків – це підказочки, який розмір кайту підходить на дані вітрові умови.

Власне, цих даних тобі має вистачити на перший час, а може ти користуватимешся ними на постійній основі, як я.